הוספת מעלית בבניין קיים

מעלית חדשה בבניין ישן – לשיפור איכות החיים

אתם גרים בבניין ישן ולא מועמדים לתמ"א 38? צריכים לעלות עם שקיות מלאות מצרכים עד לקומה הרביעית – במדרגות? קשה לכם למצוא דיירים, כי אין בבניין מעלית ואתם מפסידים כסף? כנראה שהגיע הזמן לבדוק את האפשרות להוספת מעלית לבניין – גם אם הוא ישן.

פעולות מקדימות לפני הוספת מעלית

בניינים חדשים בישראל, מתוכננים ונבנים מראש עם מעלית. החוק קובע, שכל בניין בן 4 קומות ויותר – חייב להיבנות מלכתחילה עם מעלית, אבל גם אם אתם גרים בבניין ישן ואין לכם מעלית – אפשר להוסיף פיר חיצוני, או פנימי ולהוסיף לבניין מעלית שתתאים לתקציב שלכם, לעיצוב של הבניין, תעלה את ערך הדירות ותיתן מענה לכל הדיירים.

 

הוספת מעלית בבניין קיים היא תהליך, שתחילתו בקבלת אישור של רוב דיירי הבניין. יש צורך באישור חתום של לפחות 66% מבעלי הדירות.

השלב הבא תלוי בסוג המעלית והוא קבלת אישור מהרשויות.

השלב המומלץ הבא, הוא התייעצות עם בעלי מקצוע – הנדסאים, אדריכלים וכמובן מתקיני מעליות, שיוכלו לומר לכם מה מצב הבניין, האם הוא מספיק חזק ויש בתוכו מקום לבניית פיר פנימי, או שאולי פיר חיצוני מתאים יותר.

 

שני סוגים עיקריים של מעליות

מעלית הידראולית יכולה להתאים לבניין שלכם אם הוא בן 7 קומות, או פחות, היא לא זקוקה

לחדר מכונות וגם אם יש הפסקת חשמל בבניין – היא לא תפסיק לעבוד.

במקרה של הוספת מעלית בבניין קיים מחיר  מעלית הידראולית יהיה גבוה יותר ממעלית חשמלית וגם התחזוקה שלה מעט מסובכת יותר.

מעלית חשמלית אמנם נתקעת כשיש הפסקת חשמל, אך עלויות ההתקנה והתחזוקה נמוכות יותר משל המעלית ההידראולית ואפשר להתקין גנרטור לגיבוי במקרה של הפסקת חשמל.

 

המחירים מתחילים מ 80 אלף ש"ח ומשתנים בהתאם לגודל המעלית, מספר הקומות, מחירי היצרן, מורכבות תהליך בניית הפיר ועיצוב המעלית.

 

חברת ניג'ם פריד ובניו מתמחה בבניית פירים, התקנת מעליות ממיטב היצרנים ובהתאם להוראות היצרן, וגם תחזוקה לכל אורך חיי המעלית. החברה מעסיקה צוות מנוסה ומיומן, שמעניק שירות לאלפי לקוחות מכל הסוגים, עבור כל סוגי המעליות.

צוות החברה מכיר את כל סוגי המבנים וישמח להעניק גם לכם ייעוץ וליווי בתהליך וכמובן שירות של בניית הפיר והתקנת המעלית המתאימה ביותר לבנין שלכם.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה צרו קשר בטלפון: 04-8414869, או לחצו כאן לפרטים נוספים.

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן