חברות מעליות בישראל

 איך בוחרים חברת מעליות אמינה?

כל קבלן המקים בנין מגורים חדש בישראל מחויב על פי חוק להתקין גם מעלית. למרות שזהו חלק אינטגרלי מהבניין, התקנת מעלית אינה דומה לשום חלק אחר בבנייה, או בשיפוץ.

יש סוגים רבים של מעליות, כולן נזקקות בשלבים שונים של חייהן לתחזוקה ולכן בחירת המעלית חשובה במיוחד, אך לא פחות ממנה – חשובה החברה, שהדיירים יבחרו בה להתקנה ולתחזוקת המעלית.

 

אנשי המקצוע – הלב של חברת השירות

בישראל פועלות לא מעט חברות מעליות. חלקן גדולות מאוד וחלקן קטנות יותר ומשפחתיות.

חברות מעליות בישראל מעסיקות מגוון של אנשי מקצוע – החל ממתקינים ועד טכנאים, מנהלים מקצועיים ועוד. חשוב לוודא שצוות החברה מוסמך ועבר את ההכשרה הרלוונטית, כדי להיות בטוחים, שהעובדים המטפלים במעלית ובסופו של דבר, אחראים גם על הבטיחות של דיירי הבניין – הם אמינים דיים.

 

התקנה של מעלית חדשה היא תורה בפני עצמה, הדורשת ידע ספציפי רב. הידע כולל את ההיבטים המכניים והמקצועיים, אך גם את נושא הבטיחות. מתקיני מעלית איכותיים, הם אנשי מקצוע מנוסים, ותיקים ומוסמכים, שחברת המעליות נשענת במידה רבה על המקצועיות שלהם.

בקשו לבדוק את הוותק וההסמכה של המתקין. אפשר ורצוי לבקש מהחברה רשימה של לקוחות קודמים – איתם תוכלו לשוחח ולבקש חוות דעת על השירות ועל המקצועיות.

 

יחסים לטווח ארוך – תחזוקה, חוזה ואחריות

לאחר שהסתיימה ההתקנה המוצלחת של מעלית מתאימה – אתם צריכים לוודא, שיש לכם חוזה טוב עם החברה שבחרתם. חוזה שכולל שירות בכל שעות היממה, שהמחירים בו הוגנים, שכולל חלקי חילוף במקרה הצורך.

בדקו שהחברה מציעה אחריות מקצועית – על ההתקנה, על התיקונים ועל חלקי החילוף והשוו מחירים והצעות של חברות נוספות. בדקו עם לקוחות קיימים – עד כמה השירות מהיר וענייני במקרה של תיקונים, או של חילוץ ממעלית תקועה, עד כמה החוזה הוגן ומספק סל מלא של שירותים רלוונטיים.

ישנן כיום לא מעט חברות מעליות בישראל המציעות שירות ברמה גבוהה. פנייה למובילה שבהן היא הדרך הנכונה

חברת ניג'ם פריד ובניו, מספקת שירותי התקנה ותחזוקת מעליות קרוב ל 30 שנה, מטפלת בכל סוגי המעליות ומתמחה גם בבניית פירים למעליות. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים בתחומים: רכש, ייצור, הרכבה, שירות ושיפוצים. נשמח לצרף גם אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו ולתת לכם שירות מקיף.

לפרטים נוספים התקשרו: 04-8414869 או לחצו   כאן

סגירת תפריט
דילוג לתוכן