ייצור מעליות

ייצור מעלית לפי דרישות וצרכים ייחודיים

לצורך ייצור של מעליות, יש לתכנן את העבודה מתוך הבנה של צרכי הלקוחות. ייצור של מעלית לפי דרישות ספציפיות הוא תחום מאתגר ומרתק, הדורש מהיצרן לעמוד בדרישות התקן הישראלי המחמיר למעליות, בהתאם לעומס המתוכנן ולסוג המעלית הקיים ובהתאמה למצב הבניין – המקום הפנוי בבניין למעלית וההבדלים המהותיים בין בניין חדש ובניין ישן.

יש שני סוגים עיקריים של מעליות – מעליות חשמליות – הנפוצות ביותר, מצריכות בניית חדר מכונות על גג הבניין ותלויות לחלוטין באספקת חשמל – כלומר – הפסקת חשמל תגרום בהכרח להפסקת הפעולה של המעלית. מעליות חשמליות זולות יחסית והתחזוקה שלהן פשוטה יותר.

לעומתן – המעליות ההידראוליות – אינן תלויות באספקת חשמל, או לחדר מכונות, אך מסובכות יותר לתחזוקה, מחירן גבוה יותר וכך גם מחיר ההתקנה.

 

אילו חברות מתאימות לייצור מעליות?

בין אם מדובר בבניין מסחרי או ציבורי, בית פרטי, או בניין משותף, ייצור מעליות חייב להתבצע לפני הכל על ידי חברה מקצועית, מנוסה ומורשה, המעסיקה צוות מקצועי ומוסמך ויכולה להציג המלצות של לקוחות מרוצים – על כלל השירותים שהיא מציעה.

אמנם מדובר כאן על תחום טכני, הדורש התייחסות לנתונים יבשים, מידות, חומרים ומעל הכל בטיחות, אך הקשבה לצרכי הלקוח, היא יכולת נוספת שכדאי לחפש לפני שתבחרו את החברה שתייצר לכם את המעלית – כדי לוודא שתקבלו בדיוק את מה שרציתם.

ייצור והתקנה של מעלית כרוכים בהוצאות לא קטנות וכדאי לוודא שכל הפרמטרים שחשובים לכם מקבלים את המענה הראוי.

ייצור מעליות הוא תהליך לא פשוט, המצריך התייחסות לפרמטרים שונים. בטיחות רבה, איכות ללא פשרות ומענה מדויק לכל הצרכים הן רק חלק מהנקודות שיש לקחת בחשבון וזאת לצד עלויות הייצור וההתקנה. את העבודה מציעות חברות המתמחות בכך, חברות היודעות כיצד להתמודד עם האתגר הכרוך בהתאמה, בייצור וגם בהתקנה.

ייצור מעלית על ידי חברת נג'ים פריד ובניו, תבטיח לכם מעלית המותאמת לצרכים ולדרישות שהצגתם, תוך הקפדה על תקני הבטיחות המחמירים ביותר, שימוש בחומרים איכותיים וגם עיצוב שיהיה לטעמכם.

חברת נג'ים פריד ובניו הוקמה לפני כ – 30 שנה ומאז מעניקה שירות לכל סוגי הלקוחות ברחבי הארץ ותשמח לצרף גם אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלה.

כדי לקבל הצעה עבור מעלית לפי הצרכים שתציגו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: 04-8414869 או לחצו כאן לפרטים נוספים

סגירת תפריט
דילוג לתוכן