מחיר מעלון ביתי

מעלון ביתי – פתרון מושלם לבתים פרטיים

בעלי בתים פרטיים רבים מבינים, שמעלון ביתי הוא לא רק מותרות. הוא עשוי לענות על  צרכים מהותיים וגם להחזיר את ההשקעה מהר מאוד.

מעלית בבית פרטי נותנת מענה ראשוני לאנשים עם מוגבלות, או לאוכלוסיה מתבגרת ומבוגרת, בעת שמתחילות להתפתח בעיות בברכיים ומתגבר הקושי כשמטפסים במדרגות.  המעלית מקלה עליהם לנוע ברחבי הבית, אך היא גם מקלה על התנועה ברחבי הבית עבור יתר הדיירים ומקלה עליהם בעת נשיאת משאות כבדים, או פשוט בעת מעברים תכופים בין הקומות השונות.

מותרות, או פתרון לגיטימי?

כאמור, לא רק בעלי מוגבלות, או אוכלוסיית הגיל השלישי יכולים ליהנות ממעלון בבית הפרטי, אלא גם אנשים שחוצים את העשור הרביעי בחייהם ומתחילים לפתח כאבי גב וברכיים והמעלית יכולה להקל מאוד על התנועה בבית ולהפחית מאמץ וסבל.

מעלונים ביתיים מגיעים במגוון עיצובים ואפשר להתאים אותם לעיצוב הקיים בבית וליהנות מהמראה שלהם.

מומלץ להוסיף את המעלון כבר בעת התכנון – לקראת בניית בית חדש, אך כמובן שגם בבתים בנויים אפשר להוסיף מעלית, שתהיה מותאמת לצרכי הדיירים ולתנאי הסביבה.

הפרמטרים המשפיעים על המחיר

מחיר מעלון ביתי משתנה בהתאם למספר פרמטרים –

האם יש צורך בבניית פיר, או שאפשר גם בלי?

כמה קומות יש בבית, שבהן המעלון יעבור?

באיזה גודל יהיה התא?

האם המעלון יהיה עם, או בלי דלתות?

איזה עיצוב יהיה למעלון ומאיזה יצרן?

מחיר מעלון ביתי הוא פרמטר שיש לקחת בחשבון במסגרת השיקולים, רגע לפני הרכישה.

הפרמטרים האלה משפיעים על התפקוד ועל הנראות של המעלון, אך גם מעלון ביתי מחיר מושפע מכל הפרמטרים האלה. היתרון הגדול של המעלונים הביתיים, הוא שאפשר להשיג אותם במחירים נמוכים יחסית ולהתאים אותם כמעט לכל תקציב.

התמורה היא יותר ממלאה – מעלן ביתי, שעונה על כל צורך – החל ממעבר עצמאי ונוח בין קומה לקומה עם כסא גלגלים, דרך העלאת משאות כבדים בין הקומות וכלה בהקלה משמעותית לסובלים מכאבי גב וברכיים.

חברת ניג'ם פריד ובניו עובדת עם מיטב היצרנים בתחום ומתאימה את העבודה לדרישות היצרן. הצוות המיומן של החברה, הפועל לאורך כ – 30 שנה ברחבי הארץ, ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם ייעוץ בבחירת המעלון המתאים לכם, בניית פיר, התקנת המעלון ותחזוקה שוטפת לכל אורך חיי המוצר. צרו קש בהקדם וקבלו מאיתנו הצעה: 04-8414869, או לחצו כאן לפרטים נוספים

סגירת תפריט
דילוג לתוכן