מחיר מעלית

 ממה מורכב מחיר המעלית שלכם?


התקנת מעלית בבניין חדש, או בבניין ישן, בבית פרטי, או בבית דירות משותף, היא תמיד אלמנט משנה חיים.  היא משפרת את איכות החיים לאין ערוך, מקלה על הדיירים, או האורחים, מקלה על בעלי מגבלות ומעלה את ערך הבית והדירות. מעלית יכולה להיות מעוצבת בהתאם לסגנון העיצוב של הבית, אפשר לבנות לה פיר חיצוני, או פנימי ואפשר אפילו לבחור מעלון – ללא פיר בכלל. הכל בהתאם לצורך והמחירים משתנים בהתאם.

ממה נובעים ההבדלים במחירים?

מחיר מעלית משתנה בהתאם למספר פרמטרים:

מחיר היצרן, גודל המעלית, בחירת העיצוב, מספר הקומות, מצב הבניין – האם נדרשות הכנות רבות לקראת התקנת הפיר? סוג המעלית ומיקום הפיר.

פיר חיצוני יעלה פחות מפיר פנימי, אך ידרוש התקנה של פתחים מתאימים עבור הכניסה מהמעלית לבניין. פיר פנימי יכול לא רק לאפשר כניסה נוחה מהמעלית לבניין, אלא גם לחזק את המבנה כולו – כי הוא בנוי מבטון יצוק, אך התקנתו מתאפשרת רק אם הבניין חזק דיו לעמוד בעומס של תהליך הבניה.

מעלית הידראולית תאפשר לכם להפעיל את המעלית גם בעת הפסקת חשמל ולחלץ בקלות יתרה במקרה שמישהו נתקע בפנים, אך עלויות ההתקנה והתחזוקה – יקרות יותר מאלה של מעלית חשמלית.

מלבד כל הפרמטרים הנ"ל, הוספת מעלית, או בנית מעלית, תדרוש מכם להפעיל שורה של אנשי מקצוע מורשים ומוסמכים, שיוודאו התקנה בטוחה ותקנית של המעלית וגם העבודה שלהם צריכה להיכלל בתקציב. המטרה היא לשמור על המבנה בתוך השינוי הגדול של הוספת פיר, אך גם להתאים את המעלית הנכונה ביותר למבנה ולצרכי הדיירים.

מחיר מעלית עשוי, פעמים רבות, להישמע גבוה מדי, אולם אם לוקחים בחשבון פרמטרים כמו איכות גבוהה וגם בטיחות, הרי שמומלץ שלא להתפשר על כך, גם אם הדבר מצריך הוצאה גבוהה.

אנשי המקצוע שדואגים למעלית שלכם

בסופו של דבר, עלויות המעלית לטווח הארוך מושפעות מאחזקת המעלית. ישנן לא מעט חברות שרות, המעניקות שרותי תחזוקה לכל אורך החיים של המעלית. לטווח הארוך – תצטרכו לחתום על חוזה עם חברה כזו, שתטפל בכל ההיבטים של תחזוקת המעלית  – חלקי חילוף, חילוץ, תיקונים וטיפולים שוטפים ועוד.

חברת ניג'ם פריד ובניו תשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המיומן והמנוסה, של אנשי מקצוע, העוסקים בבניה, התקנה ותחזוקה של מעליות ומעלונים לכל סוגי המבנים – מעל 30 שנה.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה צרו קשר בטלפון: 04-8414869, או לחצו כאן לפרטים נוספים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן