מעלון אנכי

מעלונים לבית – שדרוג באיכות החיים

מעלון אנכי הוא פעמים רבות הפתרון הטוב ביותר, כאשר ישנו צורך לגשר על פני גבהים שונים, מבלי הצורך לבנות מעלית יקרה יחסית. מעלית רגילה דורשת התקנה של תשתית מתאימה הכוללת בין היתר פיר של מעלית. מעלון אנכי לעומת זאת אינו מצריך הקמה של פיר מעלית והתשתית להקמתו זולה באופן משמעותי. מעלון משטח אנכי הוא מסוע הרמה המיועד בדרך כלל לגבהים של בין מטר אחד לארבע מטרים לכל היותר. מעלונים אנכיים יכולים להיות חיצונים או פנימיים בהתאם לצורך, וגם לכלול פיר למעלון במקרים מסוימים.

יתרונם הבולט של מעלוני משטח לגישור הוא בהתקנה פשוטה ומהירה המתאימה כמעט לכל מקום ואתר. הם מאפשרים נגישות מידית לאנשים בעלי מגבלות ומשדרגים את החיים. גם במקומות בהם הפרש הגבהים מאלץ אותנו להרים ולהוריד מדי יום משאות כבדים יחסית, מעלון אנכי יכול להוות פתרון יעיל שמקל על החיים ומסייע לנו לשמור על הבריאות ועל הגב. התקנה סטנדרטית של מעלון מצריכה פחות ממקום מהתקנה של מעלית סטנדרטית ולכן התאמה של מעלון מתאימה כמעט לכל מבנה או מכשול גבהים שצריך לעקוף.

היכן תוכלו להשיג מעלונים איכותיים?

מעלון, להבדיל ממעלית, מופעל על ידי בוכנות הידראוליות. זהו מנגנון חזק ובטוח שאינו מצריך התקנה של חדר מכונות. מעלון בדומה למעלית מעלה מיד את איכות החיים של הדיירים והאורחים במקום וגם מסייע לשדרג את שווי הנכס. כל מעלית או מעלון צריכים לעבור בדיקה מקיפה על מנת לקבל אישור ממכון התקנים ומשרד התמ"ת. לאחר אישורים אלו על המעליות לעבור בדיקות תקופתיות אחת לחצי שנה על מנת לוודא שהן עומדות בתקנים ובדרישות, שיבטחו לכם נסיעה שקטה ובטוחה. כדי לקבל שירות מעולה ומעליות איכותיות ובטוחות, חשוב לפנות אל חברה מוכרת המתמחה בתחום זה. דבר זה יעניק לכם אחריות ושקט לשנים ארוכות.

מחפשים חברה מנוסה להתקנת מעלון אנכי מחיר אטרקטיבי? חברת נג'ים פריד ובניו היא הכתובת הנכונה עבורכם. חברת נג'ים פריד מתמחה בהתקנת מעליות לבניינים ובתים פרטיים. החברה מתקינה את כל סוגי המעליות ובניהן מעליות פנים, מעליות חיצוניות, מעלונים אנכיים ומעליות משא. חברת נג'ים פריד מחזיקה מומחים ואנשי מקצוע מנוסים לתכנון, הקמה ותחזוקת מעליות. בנוסף החברה מבצעת שיפוץ, תיקון והתקנת פירים למבנים קיימים, תיקונים לפי דרישה, ועוד. לחברה ניסיון רב בייצור, התקנה ותחזוקה של מעליות. לסקירת כלל השירותים והמוצרים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 04-8414869

סגירת תפריט
דילוג לתוכן