מעלון לנכים חיצוני

 מעליות ומעלונים – פתרונות יצירתיים ונוחים לבעלי מוגבלויות 

אנשים הסובלים ממגבלה תנועתית וגרים בבית פרטי עם מספר מפלסים, או קומות, מחפשים ובצדק – פתרונות שישפרו את איכות החיים ויקלו על התנועה ברחבי הבית.

 

גם לבתים עם גרם מדרגות קטן – מומלץ להתקין מעלית קטנה, או מעלון – שיאפשר גם לדיירים המוגבלים בתנועה לנוע בחופשיות ובנוחות ברחבי הבית ולא פחות חשוב מכך – לנוע בבטיחות.

הכירו את היתרונות והחסרונות של המוצרים השונים

תחום המעליות מביא אתו אפשרויות רבות ומגוונות, אותן יש להתאים לצרכים, לתקציב ולעיצוב הרצוי.  בדומה לכך, גם מעלון לנכים בבית, או מעלית לנכים בבית – הם חלק ממגוון גדול של אפשרויות, מהן אפשר לבחור את הפתרון המתאים ביותר.

בחירה מושכלת תהיה כזו הנשענת קודם כל על נושא הצרכים והבטיחות:

 מעלית עם דלתות אוטומטיות, מספקת מענה נוח ובטיחותי ומאפשרת לנוע באופן עצמאי בין הקומות. יחד עם זאת, אם אין מקום בבית לפיר מעלית פנימי, או שיש חוסר בתקציב, או שאין אפשרות להתקין פיר חיצוני – ייתכן שמעלון מדרגות הוא פתרון מתאים יותר.

 

אחד היתרונות של מעלון, הוא שאין צורך לבנות פיר. הוא יכול להגיע בצורה של כיסא, שנע לאורך מסילה על גרם המדרגות, או בצורה של משטח, שעליו ממקמים את כיסא הגלגלים.

החיסרון של מעלון הוא שאינו סגור. תחושת הביטחון של המשתמש עלולה להיפגע, אם כי מעלונים בישראל עוברים בדיקה של מכון התקנים ונחשבים בטיחותיים לחלוטין.

 

מחירים משתנים לפי פרמטרים שונים

אם בחרתם מעלון לנכים מחיר מעלון כזה יכול להתחיל בכמה עשרות אלפי שקלים – עבור מעלון ללא פיר. המחיר עולה בהדרגה בהתאם למוצר שתבחרו, למספר הקומות בבית, ליצרן ולעיצוב. תוכלו לבחור אם להתקין מעלון בתוך הבית, או מעלון לנכים חיצוני – במידה והחלטתם שהמשרד , או הבית, אינו מתאים להתקנה של מכשיר כזה ודווקא התקנה חיצונית מתאימה לכם יותר.

 

אם החלטתם להתקין מעלית עם פיר חיצוני, או עם פיר פנימי – המחיר מתחיל מ – 80 אלף שקלים בקירוב. תקבלו עבורו פתרון נוח ואיכותי, מעוצב לפי טעמכם, שיאפשר לכם גם לחוש בטיחות מלאה בזכות הדלתות הנסגרות באופן אוטומטי, וברוב המקרים גם יאפשר לכם עצמאות מלאה בתנועה.

 

ניג'ם פריד ובניו פועלים בתחום המעליות והמעלונים כבר מספר עשורים. מתמחים בבניית פירים, מעליות לבתים פרטיים ולבניינים, ללקוחות פרטיים, או עסקיים ולאדריכלים. צוות החברה מאופיין בניסיון רב שנים, מקצועיות ומיומנות וישמח לעמוד גם לרשותכם ולתת לכם את הפתרונות המתאימים לכם ביותר. התקשרו אלינו וקבלו הצעה: 04-8414869 או לחצו כאן למידע נוסף.

 

 

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן