מעלונים בהזמנה

בניני מגורים גבוהים, דורשים מעלית בכדי להגיע אל הקומות העליונות שלהם אולם לא מעט בתי מגורים בני 4, 5 ואפילו 6 קומות, אשר נבנו בעבר הרחוק חסית, לא מכילים מעלית. מגורים בבניין מגורים ללא מעלית גובל באי נוחות מהותית, בעיקר עבור דיירי הקומות הגבוהות. אם אתם גרים בבניין מגורים ללא מעלית, בקומה גבוהה, הגיע זמן שתתחילו לחשוב ברצינות על תחום המעלונים.

מהו מעלון?

מעלון הוא מעין מעלית קטנה יותר, אשר אופן  התקנתה הוא קל ונוח וכן, לא גובל בזמן מהותי מדי ולא מבזבז תקציבים רציניים מדי. המעלון מיועד לנשיאה של עד כ250 ק"ג והוא רלוונטי בעיקר עבור בניני מגורים אשר מצד אחד לא מותקנת בהם מעלית ומצד שני אין להם את הזמן, הסבלנות והתקציב להתקין מעלית רגילה ושגרתית. מעלונים הוא ללא ספק פתרון מתקדם, משוכלל ואיכותי, אשר רבים בוחרים להיעזר בו. בין אם מדובר בבתים פרטיים, בבניני מגורים או אפילו במוסדות ציבוריים או בכל מקום אחר הבנוי על יותר מ2 קומות, מעלון הוא הדבר הרלוונטי ביותר.

במי כדאי לבחור עבור התקנת מעלון?

כאשר מדובר במעלון, יש לבחור בטובים ביותר בתחום התקנתו, חברת ניג'ם פריד ובניו בע"מ, הם אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור התקנת פיר  למעלונים. החברה הוקמה בשנות ה80 ומאז  מנוהלת ומתוחזקת על ידי משפחתו של מקום החברה באופן הטוב ביותר. אצל החברה תוכלו למצוא פירים משוכללים ואיכותיים לכל סוג של מעליות, במחיר המשתלמים ביותר. החברה מונה כ12 אנשי מקצוע העוסקים בתחומים שונים בחברה ואין ספק שאם אתם חושבים על מעלון בכל מקום באשר הוא, הם הכתובת עבורכם.

כאשר מעוניינים לבנות מעלונים בהזמנה אישית ובהתאמה מלאה ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה לחברה מומחית ומובילה. המעלונים, כאמור, הם כמעין מעליות קטנות המתאימות לבתים פרטים ולמבנים שאינם גדולים מדי. הם ניתנים להתקנה גם בבניינים בני מספר מצומצם של קומות, כאלו שנדרשת בהם מעלית חדשה. בעת הזמנת המעלונים חשוב לקחת בחשבון את תנאי המקום, את התקציב ואת הצרכים וכן לבחון דגמים שונים של מעלים. אלה, נבדלים אחד מהשני במספר פרמטרים ומוטב לבדוק אותם לעומק לפני ההזמנה. אנו, בחברת ניג'ם פריד ובניו, מעמידים לרשותכם פתרונות רבים מאיכות גבוהה, פתרונות שיספקו את המענה המתאים לכם ולסביבה כולה.

צרו קשר עם חברת ניג'ם פריד ובניו בע"מ הממוקמים בחיפה ותוכלו להיות בטוחים שהמעלון שיותקן עבורכם יהיה הטוב, העמיד, היציב והחזק ביותר.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן