מעלונים ביתיים

בישראל, רבים מתחילים להבין את המשמעות שבתכנון העתיד. הם מכירים בעובדה שיום אחד, הגיל ייתן בהם את אותותיו, ופעולת הטיפוס במדרגות כבר לא תהיה כל כך פשוטה. מעלונים ביתיים בדומה למעלית ביתית, הם התקניי שינוע בין קומות לגבהים קטנים; החל ממס' מדרגות ועד למקסימום 2-3 קומות. ברוב הפעמים, מעלונים אינם זקוקים לפיר מיוחד על מנת להעלות ולהוריד את המשתמש – לשם כך, קיים כסא או משטח מיוחד.

למי כדאי להתקין מעלונים ביתיים

אחד מיתרונותיהם הגדולים יותר של מעלונים ביתיים הוא הבטיחות שלהם, עליה הדגש כיום גבוה יותר מבעבר בשל ההבנה שקהל היעד של מוצרים אלו, הוא אוכלוסייה עדינה הדורשת מתן תשומת לב רב יותר. קיימים מספר סוגים של מעלונים בשוק:

  • מעלון אנכי – תנועתו היא אנכית, והוא פועל בעזרת מערכת הידראולית או חשמלית, כאשר המערכת ההידראולית פשוטה ועמידה יותר, ואינה תלויה בחשמל. לעומת זאת, המערכת החשמלית שקטה וזולה יותר מבחינת אופי התחזוקה שלה. ניתן לבחור בין 2 אפשרויות:
  1. מעלון אנכי בפיר – נע בין הקומות כשהוא סגור בתוך פיר, כמו מעלית.
  2. מעלון אנכי ללא פיר – המעלון פתוח וניתן ליצור מגע עם המשתמש.
  • מעלון משופע – מעלון הנע במעלה ובמורד המדרגות, כאשר ההנעה מבוססת על מסילה ועליה מותקן המעלון. גם כאן ניתן לבחור בין 2 אפשרויות:
  1. מעלון כיסא – כיסא מיוחד המותקן על המסילה.
  2. מעלון משטח – מתאים למשתמשים בכיסא גלגלים.

מעלונים ביתיים, אנכיים או משופעים, מאפשרים לכם להגיע לכל מקום בבית בקלות רבה ובבטיחות מלאה. המעלונים מותאמים באופן נקודתי אל הבית שלכם ואל החלל עצמו ומשתלבים בו כהלכה. הם מותקנים על ידי מקצוענים ומתבססים על טכנולוגיה מאיכות גבוהה. ניתן לבחור מתוך מספר דגמים וליהנות מפתרון מושלם, העונה על כל הצרכים – שלכם ושל בני הבית האחרים.

מעלונים ביתיים – מעכשיו אין צורך לחפש בית חדש!

אנחנו יודעים כמה אתם אוהבים את הבית שעבורו עבדתם כל כך קשה, שהשקעתם את מיטב כספכם בעיצוב ובאופי שלו, שיתאים בדיוק עבורכם. אנחנו גם יודעים כמה זה בלתי אפשרי לחלק מהאנשים לעזוב את הבית שלכם, מכל סיבה שהיא. חברת ניג'ם פריד ובניו בע"מ בעלת ניסיון של שנים בהתקנת מעלונים לבית, עם מאות מעלונים שהותקנו בבתים חדשים ובמבנים קיימים. אז אל תתנו להיסטריה להשתלט עליכם, פנו אלינו בהקדם ואנו נתכנן ונתקין את המעלון המתאים לכם ביותר.

IMG_1600-e1486987888673
IMG_5405
7111a
סגירת תפריט
דילוג לתוכן