מעליות משא קטנות

לא רק במפעלים – מעליות משא קטנות

מעליות משא הן בדרך כלל מעליות גדולות, תעשייתיות, הפועלות במפעלים, או במקומות המשנעים ציוד כבד לצורכי עבודה, אך רובנו לא יודעים, שיש מעליות משא קטנות, המשמשות להובלת משאות קטנים וכבדים, עד 1000 ק"ג, עבור בתי עסק הפועלים על פני שתי קומות ויותר ומקלים על חיי העובדים בדרך פשוטה, מעשית  ונוחה. 

מעליות שירות לשיפור איכות החיים בעבודה

בין אם מדובר בספרים ותיקים בארכיון, סחורות כבדות, או אפילו כלים לשטיפה במטבח המסעדה – אפשר להתקין מעלית משא קטנה, עם או בלי פיר ייעודי, שתיתן מענה לכל הצרכים האלה ותקל על העבודה.

 מעלית שירות, או מעלית משא משרדית – מיועדת לשינוע של ניירת, או ציוד כבד אחר, בין הקומות השונות באותו בניין משרדים. היא שייכת למשפחה של מעליות משא קטנות, המספקות מענה ושירות לעובדים שצריכים להעביר ציוד, חומרים או סחורות כבדות במסגרת עבודתם.

כדי להתקין מעלית משא כזו, נצטרך ליצור מעבר בין הקומות דרך התקרה.

 אפשר גם להתקין פיר חיצוני, שיחייב אותנו ליצור פתח מתאים בכל אחת מהקומות עבור העברת הציוד והסחורות. מעלית מהסוג הזה תהיה מוגבלת עד כ- 1000 ק"ג מטעמי בטיחות ובדרך כלל אינה מתאימה לשינוע אנשים.

 

מעלית לכל דבר

למרות כל ההגבלות וההבדלים בין מעלית משא קטנה, או מעלית שירות, למעליות רגילות – עדיין חלים עליה כל הכללים החלים על התקנת מעלית רגילה. כלומר – התקנה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, הפעלה רק לאחר אישור הבודק, פעולות תחזוקה שוטפות, אישורים וביקורות – שתפקידם למנוע סכנה ולשמור על בטיחות המשתמשים במעלית, על אף שאינם נוסעים בה.

מעליות משא קטנות הן פתרון לבתי עסק שונים והן, כאמור, משפרות את תהליך העבודה באופן משמעותי ומציעות בטיחות רבה.  

 מעלית כזו יכולה לשפר לאין ערוך את איכות החיים בבניין, להקל על העובדים ולשפר את איכות וקצב העבודה, כך שלבסוף היא הופכת להשקעה מאוד משתלמת.

 חברת ניג'ם פריד ובניו בע"מ, הוקמה בשנות ה – 80, עוסקת מאז בבניית פירים למעליות, התקנת מעליות ותחזוקה שוטפת – של כל סוגי המעליות, כולל מעליות משא, בכל סוגי המבנים. צוות החברה מנוסה ומקצועי ומעניק שירות לכל סוגי הלקוחות. נשמח לעמוד גם לרשותכם ולייעץ לכם בבחירת המעלית המתאימה ובהתקנתה.

לקבלת הצעה – התקשרו אלינו לטלפון:  04-8414869 או לחצו כאן לפרטים נוספי

סגירת תפריט
דילוג לתוכן