מעלית ביתית מחיר

משפרת את איכות החיים – מעלית לבית פרטי

מעלית ביתית ידועה גם בשם "מעלון" והיא מיועדת לבתים פרטיים, שיש בהם יותר מקומה אחת, או כמה מפלסים. אולי נראה כי בבית פרטי לא צריך מעלית, אבל לדיירים מבוגרים, או מוגבלים, גם לדיירים עם בעיות ברכיים, או פשוט דיירים שרוצים להקל על המעבר בין הקומות ועל נשיאת מוצרים, אביזרים כבדים, או ילדים קטנים מקומה לקומה – מעלית ביתית היא פתרון, שכדאי להכיר.

המצב האידאלי הוא לבנות בית חדש עם מעלית בתוכו מלכתחילה, אך מכיוון שזה לא תמיד המצב, חשוב להכיר את האפשרויות השונות, למקרה שמחליטים לבנות מעלית בתוך הבית.

לפני התקנת מעלית – בונים פיר מתאים – פנימי, או חיצוני. מעלית ביתית זקוקה לפיר קטן יותר משל מעלית בבניין משותף ואינה זקוקה לחדר מכונות.

 

מהם המאפיינים של המעלית הביתית?

אם אתם מאוד אוהבים את עיצוב הבית שלכם ולא רוצים לבנות פיר פנימי, שישנה לחלוטין את עיצוב הבית, תוכלו להזמין בניית פיר חיצוני, אך יש גם אפשרות לבחירה של מעלית פנימית מעוצבת והקפדה על בניית פיר איכותית ויפה, שלא תפגע בנראות הבית.

המעליות הביתיות בישראל חייבות בתו תקן והן בטוחות לשימוש. הן יכולות לשאת משקלים של עד 450 ק"ג. בניית מעלית בבית מעלה את ערכו ומשפרת את איכות החיים עבור הדיירים וגם אינה כה יקרה כמו בעבר:

בהתאם למספר הקומות, לסוג המעלית שתבחרו, לרמת ההכנות הדרושות לקראת בניית הפיר ולעיצוב הדרוש לכם – בנייה של מעלית ממוצעת לבית פרטי תתחיל מ-80 אלף ש"ח.

 

הכירו את השוק – ערכו השוואה בין כמה חברות

כמובן שכמו לפני כל השקעה גדולה, גם במקרה של  מעלית ביתית השוואת מחירים  היא פעולה חשובה ואנחנו ממליצים לבקש הצעות מחיר מכמה חברות לפני שתחליטו, אך לא על המחיר לבדו יש לקבל את ההחלטה:

בדקו שהחברה מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים, שיש לה מספיק ניסיון והמלצות, שהיא עובדת עם יצרנים איכותיים ושיש לה מעגל של לקוחות מרוצים – ששמחים לקבל ממנה גם את שרות התחזוקה שלאחר ההתקנה.

חברת ניג'ם פריד ובניו עוסקת בבניית פירים ומעליות קרוב לשלושים שנה ברחבי ישראל. אנשי הצוות המיומנים והמקצועיים של החברה מתקינים, מתחזקים ומפעילים מעליות בבניינים ובבתים פרטיים, עבור מגוון לקוחות מרוצים. נשמח לעמוד גם לרשותכם ולבנות עבורכם מעלית, שתשרת אתכם היטב לאורך זמן.

צרו קשר וקבלו הצעה: 04-8414869 או לחצו כאן לפרטים נוספים

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן