מעלית ביתית

יחד עם הטכנולוגיה המתקדמת, עלתה תוחלת החיים שלנו ובמקביל אליה, גם איכות החיים בכל גיל. מעלית ביתית היא רק דרך אחת להעלאת איכות החיים; היא נותנת מענה לאלו שרגליהם מאסו בריצה במדרגות בבית הפרטי שלהם, בדירה הדו מפלסית ואף בבניין המגורים שלהם. ניג'ם פריד ובניו בע"מ היא חברה המתמחה בתכנון מעליות לבתים עתידיים, ובשילוב מעליות במבנים קיימים. מאז שנות ה-80, מפעילה החברה במקצועיות ואמינות צוותי אדריכלים, מהנדסי מעליות, וטכנאים – הפועלים יחד על מנת להגשים את חלומכם לנוחות ואיכות חיים.

מעלית ביתית היא פתרון שמתאים לכולם. היא משלבת בין כל מה שצריך בשביל הנוחות שלנו ומתבססת על טכנולוגיה מתקדמת וחדישה ובטיחות ברמה גבוהה.

מעלית ביתית – איך מתחילים?

גם כשאנו רוכשים את בית חלומותינו; בין אם מדובר בבית פרטי, פנטהאוז דו מפלסי ועוד, חשוב שניתן לעצמנו את האפשרות לחופש מירבי בעתיד. כלומר, מה אם כן נגיע לגיל בו לדלג במדרגות כבר לא יהיה כל כך קל, אבל לא נרצה לעזוב את הבית בשבילו עבדנו כל כך קשה? מעלית ביתית היא פתרון לטווח הקרוב, ועל אחת כמה וכמה לטווח הרחוק! בנוסף, קיימים מס' יתרונות נוספים:

  • העלאת ערך הנכס – השקעה חד פעמית זו, לא רק תשפר את איכות חייכם אלא גם תעלה משמעותית את ערך הנכס שלכם, זה אף פעם לא מזיק.
  • בית נגיש – מעלית זו יכולה לשמש פתרון במצבים בהם חי בבית אדם בעל מוגבלות פיזית; ניתן להתאים אותה לגודלו של כיסא הגלגלים ולאפשר התניידות חופשית יותר.
  • לא צריך לעבור דירה – אין צורך במעבר לבית אחר שיספק את הצרכים החדשים שלכם בעקבות קושי פיזי או צורך בהתאמת הבית למצב חדש כלשהו. כך, גם תקלו על עצמכם וגם תוכלו להשאר בסביבה האהובה והמוכרת, שכן אין צורך בשינוים מסיביים בבית בעת התקנת המעלית.
  • מחיר לכל כיס – הפופולריות של המעליות הביתיות עלתה כל כך בשנים האחרונות, שהמחירים כבר אינם מרקיעי שחקים.

אל תתפשרו על העתיד שלכם עם מעלית ביתית !

רק תחשבו על עצמכם בעוד מספר שנים; הרגליים עייפות, גרם המדרגות נראה אין סופי.. אבל ממש כאן ליידכם, מחכה לכם המעלית שלכם שתיקח אתכם לאיזו קומה בבית שרק תרצו, במהירות ובקלילות. הרגליים כבר לא עייפות, והבית בו גרתם שנים עדיין משרת אתכם נאמנה. אל תהססו, צרו קשר עוד היום ובנו לעצמכם עתיד פשוט יותר!

-אשכנזי-נתניה1-e1506601719125
13111a
סגירת תפריט
דילוג לתוכן