מעלית חיצונית לבית פרטי

החיפוש אחר נוחות הופך אינטנסיבי יותר ככל שהזמן עובר. בני האדם מחפשים ליצור עבור עצמם חיי נוחות ככל הניתן, ואם אפשר לסחוט מחמאות מהסביבה על הדרך – אפילו יותר טוב! מה דעתכם על מעלית חיצונית? אתם גרים בבית פרטי, וילה גדולה ולה 3-4 קומות. יש לכם מזל גדול להחזיק בשטח כל כך גדול, שגם יהווה ירושה נהדרת לילדים שלכם בעתיד. אבל כיצד תתניידו בשטח הענק בעוד מספר שנים, כשהגיל ייתן את אותותיו?

מעלית חיצונית לבית פרטי היא הדרך המהירה לחיי נוחות!

מעלית חיצונית לבית פרטי מאפשרת מעבר קל ומהיר בין מפלסים בבתים פרטיים גדולים, פנטהאוזים, קוטג'ים ועוד. היא מותקנת מחוץ למבנה, שכן כך אנו לא פוגעים בפנים הבית שלנו ולא נאלצים לבצע שינויים מיותרים על מנת לפנות לה מקום. אך ישנים מס' דגשים שהתהליך כן דורש מאיתנו: 

  • שטח המעלית – על הפיר המעלית להיות בגודל של לפחות 1.5 על 1.5 מטר, ואם אפשר אפילו 25-50% יותר מזה על מנת לאפשר גישה לנכים.
  • התקנת המעלית – על מנת לחסוך זמן וכסף, מומלץ לבצע את תהליך ההזמנה והתקנה מחברת מעליות המספקת לא רק טכנאים, אלא גם ליווי הנדסי צמוד לאורך כל התהליך.
  • תצורת המעלית – למעלית חיצונית 2 תצורות:
  1. מעלית חשמלית – עלותה מתחילה ב-90 אלף ₪, והיא נחשבת לזולה יותר אך מסובכת יותר; הפוטנציאל שלה לתקלות גדול יותר, והיא דורשת התקנת חדר נוסף על גג המבנה, שעבורו יש צורך באישורים מיוחדים.
  2. מעלית הידראולית – יקרה יותר פי 3 מהמעלית החשמלית בשל עלויות התקנה ואחזקה גבוהות יותר, אך היא שקטה ובטוחה יותר (מאפשרת חילוץ עצמי גם במקרה של הפסקת חשמל).
  • עלויות – נקודה זו תהיה תלוי בסוג הפיר שנבחר:
  1. פיר מורכב – עשוי בדרך כלל מפלדה (קיימת אפשרות לשילוב פלסטיק או זכוכית). הרכבתו אורכת מס' שבועות לכל היותר, ועלותו המתחילה מ-50 אלף ₪.
  2. פיר בנוי – עשוי מבלוקים צרים בשילוב חגורות בטון. יקר יותר מהרכבת פיר מורכב, ובנייתו ארוכה יותר (בין 3-5 חודשים), אך מדובר בפתרון יציב ואסתטי יותר.

בניית מעלית חיצונית לבית פרטי למה לא להקל על עצמכם כבר מעכשיו?

כיום, עם הליווי הנכון, ניתן לעצב מעלית כמעט לכל בית. מעליות חיצוניות מטרתן להקל על חיי המשתמש, לשדרג את חייו לרמת נוחות חדשה, תוך שמירה על עיצוב הסביבה. חברת ניג'ם פריד ובניו בע"מ קיימת משנות ה-80, בעלת שנים רבות של ניסיון בתחום המעליות. אל תעשו לעצמכם הנחות, צרו קשר בהקדם!

b2
b1
סגירת תפריט
דילוג לתוכן