מעלית חיצונית

דמיינו לכם את עצמכם, גרים בדירה נהדרת בקומה שלישית שלא תרצו להחליף בחיים. אבל מה יקרה בעוד 20, 30 שנה כאשר הטיפוס במדרגות כבר לא יהיה כל כך קל? התקנת מעלית חיצונית בבניין שלכם תקל משמעותית עליכם ועל הסובבים אתכם!

מעלית חיצונית היא, ללא ספק, הפתרון הנכון עבורכם. כזה המשלב בין אסתטיקה ברמה גבוהה, נוחו, פונקציונאליות וכמובן איכות שאין כמותה. ניתן לבחור מתוך מגוון של דגמים ולהתאים את המעלית ישירות אל המבנה או אל הבניין.

מעלית חיצונית לכל בית!

בין אם מדובר בבניין קומות, או בית פרטי, מעלית חיצונית הינה פתרון נהדר למי שמאס או אבד כוחו לטפס במעלה גרם מדרגות ביום קיץ חם, לאחר יום עבודה עמוס. והחלק הכי טוב, תהליך הבנייה וההתקנה שלה אינו מצריך שינויים מיוחדים במבנה! אז איך עושים את זה?

  • שטח – פיר מעלית מינימלי דורש שטח של לפחות 1.5 על 1.5 מטר, כאשר ההעדפה היא שיהיה מדובר בגודל של 25-50% יותר מזה, במטרה שתהיה נגישה גם לנכים.
  • הובלת הפרויקט – מומלץ ביותר להזמין את עבודת ההתקנה דרך חברת מעליות המספקת גם טכנאים, וגם ליווי הנדסי צמוד בכל שלבי התכנון ועד לסיום העבודה.
  • תצורה – למעלית חיצונית 2 תצורות נפוצות:
  1. מעלית חשמלית – האופציה הזולה יותר (באיזור 90 אלף ₪ למחיר התחלתי) אך המסובכת יותר; היא בעלת פוטנציאל גדול יותר לתקלות, היא דורשת הוספת חדר נוסף על הגג ובעקבותיו אישורי בניה למינהם, הגדלת אספקות המתח ועוד.
  2. מעלית הידראולית – היא שקטה ובטוחה יותר (מאפשרת חילוץ עצמי גם במקרה של הפסקת חשמל) ואף מומלצת על ידי האגודה לתרבות הדיור, אך יקרה יותר בשל עלויות התקנה ואחזקה.
  • עלויות – נקודה זו תלויה בסוג הפיר שבחרנו;
  1. פיר מורכב – עשוי בדרך כלל מפלדה עם אפשרות לשילוב פלסטיק וזכוכית. הרכבתו אורכת מס' שבועות לכל היותר, ועלותו החל מ-50 אלף ₪.
  2. פיר בנוי – עשוי מבלוקים צרים בשילוב חגורות בטון. יקר יותר מהאלטרנטיבה, בנייתו ארוכה יותר (3-5 חודשים), אך מדובר בפתרון יציב ואסתטי יותר.

מעלית חיצונית – מעלית חדשה בלי הפרעות!

אם אתם גרים בבית פרטי גדול, או שברצונכם לשדרג את בניין הדירות בו אתם חיים, זה בדיוק הזמן לתת לעצמכם את הטוב ביותר! המומחים שלנו בחברת ניג'ם פריד ובניו בע"מ, בעלי ניסיון רב שנים בכל הקשור להתקנה, שימור ותיקון מעליות. אנחנו כאן כדי להתאים לעזור לכם להתקדם לרמות נוחות חדשות שכמוהן עוד לא חוויתם!

הרצליה-225x300
9111a-300x200
סגירת תפריט
דילוג לתוכן