סוגי מעליות לבית פרטי

מעליות לבית פרטי – מגוון אפשרויות

מעליות לבניינים משותפים כבר מזמן אינן בגדר מותרות. הן משרתות היטב את דיירי הבניין הגרים בקומות הגבוהות. לעומת זאת, בבית פרטי נהוג לחשוב שאין צורך במעלית, אך האמת היא שגם בבית פרטי לפעמים הדיירים זקוקים לעזרה, כדי להשתמש בנוחות מרבית בקומות הנוספות של הבית.

מגוון של סוגי מעליות יכול לתת מענה לבתים פרטיים מכל הסוגים, לשפר את איכות החיים ולהעלות את ערך הנכס.

מגוון אפשרויות נותנות מענה למגוון צרכים

המתעניינים בהתקנה מעליות יגלו מגוון רחב של סוגי מעליות לבית פרטי. אלה, נבדלים אחד מהשני בפרמטרים שונים ויכולים לספק מענה למבחר של צרכים.

בתים פרטיים שונים זה מזה וקשת הצרכים היא ייחודית ומשתנה בין משפחה למשפחה ולכן קיימים גם לא מעט סוגי מעליות לבית פרטי. להלן סקירה קצרה:

הסוג הראשון, שכולנו מכירים, היא מעלית עם פיר פנימי. מעלית כזו זקוקה לפיר שנבנה בתוך הבית – בתנאי שיש בתוך הבית מרחב המאפשר זאת.

פיר מעלית בתוך הבית יכול להיות מעוצב ולהיראות טוב, אך בעיקר – לתת מענה לצורך חשוב.

מעלית פנימית היא פתרון מצוין לדיירים מבוגרים, או בעלי מוגבלויות, ההופך את התנועה בבית לנוחה גם עבורם.

מעלית חיצונית – אידיאלית לבתים פרטיים, שאין אפשרות לבנות בהם פיר פנימי. זהו פתרון מושלם לבעלי בתים, שמשכירים חלק מהבית לדיירי משנה ורוצים ליצור הפרדה.

גם במקרה שיש בבית דיירים בעלי מוגבלויות, מעלית חיצונית היא מענה פונקציונלי ואיכותי – במידה וחלל הבית קטן, או שהמבנה ישן יחסית ואולי לא יעמוד בתוספת של פיר.

התקנה קלה עם מינימום שינויים

אם אתם לא רוצים שינויים מרחיקי לכת – בתוך הבית, או מחוצה לו, תוכלו להתקין מעלון, שאינו זקוק ליצירת תשתיות חדשות, אפשר לבחור ממגוון עיצובים, שישתלבו במראה הקיים של הבית וליהנות גם מעבודת התקנה מהירה ובטיחותית.

חברת ניג'ם פריד ובניו עוסקת בבניית פירים והתקנת מעליות לבתים פרטיים ובניינים רבי קומות 30 שנה בקירוב. החברה מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בתחום, פועלת ברחבי הארץ ומתמחה בבניה, התקנה, תיקון ותחזוקה של פירים ומעליות מכל הסוגים.

שנים של ניסיון מצטבר, מאפשרות לנו לתת לכם את מיטב השירות. נשמח להעמיד לרשותכם את הצוות ואת הניסיון שלנו ולצרף אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר בטלפון: 04-8414869, או לחצו כאן

סגירת תפריט
דילוג לתוכן