עלות מעלון משטח אנכי

באילו מקרים כדאי להתקין מעלון במקום מעלית?

מעלון אנכי הוא מכשיר, שנותן מענה לבתים, שבהם אין מספיק מקום לבניית פיר רגיל וחדר מכונות. ניתן להתקין אותו עם, או בלי דלתות – בהתאם לצורך, הוא נוח וקל לשימוש, הוא זול משמעותית יותר ממעלית רגילה וקל לחלץ ממנו במקרה הצורך.

מעלון יכול להתאים למשקלים גדולים – עד 400 ק"ג ולספק פתרון איכותי, פרקטי ונוח להעלאת משאות, כיסאות גלגלים ועוד.

מה כדאי שתדעו לקראת התקנה של מעלון אנכי?

מעלון אנכי זול יותר ממעלית רגילה באופן משמעותי, אך מחירו עשוי להשתנות בהתאם לדרישות.

עלות מעלון אנכי משתנה בהתאם למספר פרמטרים:

הוספת דלתות אוטומטיות למעלון תעלה את המחיר, כמו כן גודל התא – ככל שהתא גדול יותר, המעלון זקוק למערכת הפעלה ולפיר גדולים יותר ויקרים יותר.

גם מספר הקומות בהן נדרש מעבר של המעלון משפיע על המחיר, כך גם מספר הכניסות ומיקום הכניסות מתוך המעלון, או אל תוך המעלון.

מעלונים אנכיים מגיעים במגוון עיצובים, שמהם תוכלו לבחור ולהתאים אותם לסביבה בה הם מותקנים, אך הבחירה העיצובית משפיעה גם היא על מחיר המעלון.

 

מעלון משטח אנכי – מהו ולמי הוא מתאים?

מעלון משטח אנכי מיועד לאפשר עליה נוחה במעברים בגובה של עד 4 מטרים.

הוא יכול להגיע עם, או בלי פיר – בהתאם לצורך, מגיע במידות מותאמות לדרישה וזקוק למעט מאוד הכנות לקראת ההתקנה.

הוא פותר את הצורך בעליית מספר קטן של מדרגות – עם כיסא גלגלים, או עם משאות כבדים, קל ונוח להפעלה ותחזוקה ומגיע במגוון עיצובים.

מעלון כזה יכול לחסוך את הצורך בבניית פיר, מאפשר עלייה קלה ונוחה למפלסים מוגבהים והוא מאפשר שימוש עצמאי וקל, ללא צורך בליווי.

 

מעלון אנכי מחיר נמוך במיוחד וזה אולי אחד היתרונות הבולטים שלו, אך אין ספק שהוא גם נוח וקל להתקנה ולשימוש ויש לו לא מעט יתרונות, שהופכים אותו למוצר שימושי במיוחד.

 

חברת ניג'ם פריד ובניו מספקת מעלונים אנכיים מכל הסוגים. צוות החברה מתאים את המעלון לדרישותיכם ומספק גם שירות בניית פיר במידת הצורך.

החברה עוסקת בהתקנת מעליות ומעלונים מעל 30 שנה ומעניקה שירות לחברות וללקוחות פרטיים, לכל סוגי המעליות והבניינים ותשמח להעניק גם לכם שירות מקצועי ומיומן, שייתן לכם פתרונות איכותיים לטווח ארוך.

התקשרו לקבלת הצעה: 04-8414869, או לחצו כאן למידע נוסף

סגירת תפריט
דילוג לתוכן