עלות מעלית 3 קומות

התקנת מעליות לבנייני 3 עד 4 קומות

בעבר היה נהוג לבנות בניינים של שלוש עד ארבע קומות ללא מעלית. אולם, עם חלוף השנים הגיעו למסקנה שעליה של 3 עד 4 קומות מדי יום ללא מעלית, מקשה על התפקוד היומיומי, במיוחד כאשר מדובר במשפחות צעירות עם ילדים, כשחוזרים מקניות ובוודאי כאשר מדובר בדיירים שגרים בקומות העליונות של הבניין או בדיירים מבוגרים. בעשורים האחרונים אנו עדים לתופעה הולכת ומתרחבת של שיפוץ והשבחת בניינים במסגרת תמ"א 38, ופרויקטים נוספים של שיפוץ והשבחת נכסים. במסגרת פרויקטים אלו מקפידים להוסיף בכל בניין שכזה גם מעלית שמשדרגת את הנכס ואת איכות החיים באופן משמעותי.

מדוע כדאי להתקין מעלית בבניין מגורים משותף?

ברוב הערים הבניינים הישנים מאוכלסים על ידי זוגות צעירים או אנשים מבוגרים, כך או כך החיים בבניין משותף ללא מעלית אינם קלים לאנשים מבוגרים שנאלצים לטפס ולרדת במדרגות מדי יום. הדבר אינו רק קשה אלה אף מסוכן לאנשים הסובלים מעודף משקל ובעיות בריאות וכן לכאלה, המוגבלים בתנועתם. גם לזוגות צעירים עם ילדים קטנים ועגלות, הלוגיסטיקה שקשורה בלעלות ולרדת מקשה על החיים. לכן אין זה מפליא כי דיירים של בניינים אלו בוחרים לשדרג את הנכס ואת החיים ולבצע התקנה של מעלית.

עלות מעלית 3 קומות

מומחים בתחום טוענים שהתקנת מעלית בבניין יכולה להוסיף לערך הנכסים בבניין בין – 20% ועד ל 40%, כתלות בקומה ובפרמטרים נוספים. כמעט ובכל בניין ישנה אפשרות להתקנה של מעלית פנימית ואם לא אזי ניתן לתכנן ולהתקין מעלית חיצונית. דיירי בניינים רבים שרוצים לשדרג את הנכס ואת איכות חייהם בודקים מהו מחיר מעלית 3 קומות, המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים רבים הקשורים בייצור המעלית, הכנת התשתיות המתאימות והתקנתה. כדי לדעת מהי עלות מעלית 3 קומות, כדאי לפנות אל חברה מוכרות ומנוסה בתחום, על מנת לקבל ייעוץ והכוונה מקצועיים, וגם הצעת מחיר לפרויקט.

מחפשים חברה מנוסה לייצור והתקנה של מעלית ביתית? חברת נג'ים פריד ובניו היא הכתובת הנכונה עבורכם. לחברה ניסיון רב בייצור, התקנה ותחזוקה של מעליות. אנו מתמחים בייצור והתקנה של מעליות נוסעים לבנייני מגורים, שיפוץ ושדרוג מעליות קיימות, התקנת מעליות בבתים פרטים ועוד. בנוסף החברה מבצעת שיפוץ ותיקון והתקנת פירים למבנים קיימים, תיקונים לפי דרישה, ועוד. לסקירת כלל השירותים והמוצרים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 04-8414869

סגירת תפריט
דילוג לתוכן