תכנון פיר מעלית

הקמת מעליות למבנים קיימים – קפיצה באיכות החיים

תכנון מעליות לבנייני מגורים ובתים פרטיים הוא הליך נפוץ בימינו. אנשים רבים מבינים את הפוטנציאל בשדרוג מידי של איכות החיים וגם את ההשקעה ארוכת הטווח בכל הקשור להשבחת הנכס. יחד עם זאת התקנת מעלית בבניין היא פעולה מורכבת המצריכה עבודה מול חברה מקצועית ומנוסה בתחום. התקנה של מעלית בבניין קיים דורשת תכנון קפדני של כל המרכיבים הנחוצים להתקנה ולפעילות תקינה של המעלית.

אחד הפרטים החשובים ביותר בתכנון והקמה של מעלית הוא – תכנון פיר מעלית והתקנה שלו. פיר המעלית הוא מעין שרוול ייעודי שבו המעלית יכולה לנוע מעלה ומטה כמו קפסולה בתוך מנהרה ייעודית. פיר המעלית משמש גם כמסילה שמאפשרת תנועה חלקה ובטוחה של המעלית, היא גם מגנה על המעלית בזמן פעולתה וגם שומרת שלא יכנסו בעלי חיים, ילדים ואנשים אל השטח התפעולי של המעלית. כדי שמעלית תתפקד בצורה יעילה ובטוחה לאורך זמן, הדבר מצריך תכנון קפדני של מהנדסים ואנשי מקצוע בתחום.

תכנון פיר מעלית

תכנון והקמה של פירים ומעליות למבנים קיימים

ישנם בניינים שבהם חדר המדרגות מספיק רחב וניתן לכלול בו פיר מעלית פנימית. מנגד ישנם בניינים או בתים פרטים, בהם חלל המדרגות צר מדי ואין בו מספיק מקום להתקנת פיר מעלית. במקרים אלו, ניתן להקים פיר מעלית חיצונית שבתוכו תעלה ותרד המעלית עצמה. מעלית חיצונית נבנית בדרך כלל בצמוד לאחד הקירות החיצוניים של הבניין, כאשר בכל קומה פותחים פתח בקיר, כדי להיכנס אל אותה קומה. מעליות חיצוניות מודרניות הן יפות ואסתטיות, אולם במקרים בהם רוצים להכניס את המעלית אל תוך הבניין, ניתן לבנות סביבה חיפוי של קירות ולכלול אותה בתוך שטח הבניין, כמעין מעלית פנימית.

מחפשים חברה מנוסה לייצור והתקנה של מעלית ביתית? חברת נג'ים פריד ובניו היא הכתובת הנכונה עבורכם. חברת נג'ים פריד מחזיקה מומחים ואנשי מקצוע מנוסים בתחום תכנון, הקמה ותחזוקת מעליות. בנוסף החברה מבצעת שיפוץ ותיקון והתקנת פירים למבנים קיימים, תיקונים לפי דרישה, ועוד. לסקירת כלל השירותים והמוצרים שאנו מציעים לחצו כאן, ולקבלת פרטים נוספים התקשרו לטלפון – 04-8414869

סגירת תפריט
דילוג לתוכן